Прикарпатські поліцейські співпрацюватимуть з румунськими колегами


Минулого тижня прикарпатську поліцію відвідала румунська делегація поліції Марамуреш та Національна Асоціація воєнних кадрів у відставці та резерві МВС Румунії. Візит відбувся у рамках налагодження партнерських відносин для розвитку двосторонньої співпраці в правоохоронній сфері. Об этом сообщает politnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Румунські колеги зустрілися з начальником Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Володимиром Голубошем та обговорили етапи подальшої співпраці, а також наголосили на важливості обміну досвідом між працівниками поліції обох країн.

«Як і мої колеги, маю більше 20-ти років практичного досвіду, можу сказати, що робота в поліції кардинально змінилася – зараз поліція у своїй роботі орієнтується на потреби громадян, співпраця поліції та населення побудована на засадах партнерства. Готові переймати досвід іноземних колег», – наголосив Володимир Голубош.

Також румунські колеги взяли участь в урочистих заходах з нагоди відзначення четвертої річниці створення Національної поліції України, а також в урочистостях з нагоди випуску офіцерів поліції Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ, побували у музеї Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

До теми: Псевдополіцейські – на Прикарпатті розшукують шахраїв


Джерело статті: “http://gk-press.if.ua/prykarpatski-politsejski-spivpratsyuvatymut-z-rumunskymy-kolegamy/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя