Ініціатор «Вуличного радіо

Вуличне радіо є оперативним сповісником і відповідає чинним нормам закону, – власник проекту
Ініціатор і власник «Вуличного радіо» Олег Нитка спростував недостовірну інформацію щодо проекту, яку поширюють у ЗМІ. На порталі cvnews.cv.ua організатор дав відповідь на звинувачення:

« Особливо прикро, що більшість з домислів висловив сам міський голова м. Чернівці в інтерв’ю телеканалу ТВА. Отож я, підприємець Нитка Олег як власник та ініціатор проекту «Вуличне радіо», хочу дати відповідь на всі домисли», – йдеться у публікації.

1. «Радіо не є оперативними та інформацію для трансляції потрібно передавати через флешку».

«Вуличне радіо» – це комплекс технічного і програмного забезпечення, який дозволяє транслювати інформацію до 5-ти хвилин з моменту її завантаження в систему.

Програмісти постійно вдосконалюють проект, і наразі остання версія програмного забезпечення повністю відповідає вимогам Кодексу цивільного захисту України та положенню «Про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та зв’язку у сфері цивільного захисту», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2017 року №733.

Окрім того, система сповіщення «Вуличне радіо» була презентована в Департаменті організації заходів цивільного захисту населення Державної служби України з надзвичайних ситуацій м. Києва, де отримала схвальні відгуки спеціалістів, що підтверджується відповідним листом №16-763/163 від 17.01.2019 року, де вказано:

« При проведенні реконструкції місцевих автоматизованих систем центрального оповіщення можливе використання «Вуличного радіо», як одного із засобів інформування населення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та доведення інформації з питань цивільного захисту в місцях з масовим перебуванням людей».

Можливості системи були презентовані і в Управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернівецької міської ради, де також були достойно оцінені відповідними спеціалістами, що підтверджено листом 15/25-05 від 03.01.2019 року:
« Розглянувши звернення керівника ТОВ «Українське інформаційне агентство «Вуличне радіо» Нитки О.Б. та обговоривши його з керівниками зацікавлених структурних підрозділів Чернівецької міської ради, вважаємо за доцільне і необхідне запровадження подібної локальної системи оповіщення, як складової частини загальноміської системи оповіщення населення …».
Зокрема, в місті Рівне дана система буде змонтована і введена в експлуатацію вже в травні цього року, а в Тернополі, Івано-Франківську, Хмельницькому та ще ряді міст, де отримано дозволи, система буде повністю модернізована до кінця цього року.

«Отож, спеціалісти усіх міст, де було презентовано систему оповіщення «Вуличне радіо», дають схвальні відгуки, зокрема і чернівецькі, тому виглядає досить дивно,що в той самий час міський голова не володіє цією інформацією ».

2. «Невчасне опублікування проекту відповідного рішення на сайті Чернівецької міської ради».

Згідно зі статтею 40 регламенту виконкому Чернівецької міської ради встановлено порядок оприлюднення проектів рішень. Відповідно до цієї статті, проекти оприлюднюються їхніми виконавцями на офіційному веб-порталі міської ради не пізніш, як за 20 робочих днів до дати розгляду виконавчим комітетом і містяться там до моменту прийняття щодо них рішень виконавчим комітетом та набрання ними чинності.

Проект рішення був опублікований на офіційному веб-порталі міської ради ще 25 лютого 2019 року, а рішення прийняте виконкомом 26 березня 2019 року. Тобто проект рішення був опублікований вчасно і відвисів не 20, як потрібно, а цілих 30 днів до дня його розгляду.

Ініціатор «Вуличного радіо» спростував фейки, які поширюють щодо цього проекту Об этом сообщает uaonline.in.ua со ссылкой на СМИ.

3. «На зупинках громадського транспорту, як і в маршрутках, звукова реклама заборонена».

У пункт 5 статті 18 Закону України про рекламу йдеться:

« Забороняється розповсюдження реклами через радіотрансляційні, або інші звукові мережі сповіщання пасажирів у транспортних засобах громадського користування, на станціях метрополітену, вокзалах, в портах та аеропортах, за винятком розповсюдження соціальної реклами».

Немає жодного слова про заборону трансляції аудіореклами на зупинках громадського транспорту. Пункт 5 статті 16 цього ж закону говорить: «Перелік обмежень та заборон щодо розміщення зовнішньої реклами, встановлений цим Законом, є вичерпним». Тому робити власні судження недоцільно, адже законодавець чітко передбачив перелік заборон і в цьому випадку зупинки громадського транспорту не підпадають під нього.

4.«Занадто гучне звучання».

Фізична особа-підприємець О. Нитка щорічно замовляє заміри еквівалентного рівня шуму на зупинках громадського транспорту, де відбувається трансляція «Вуличного радіо», котрі проводяться Державною установою «Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України». Згідно з неодноразово проведеними спеціалістами замірами, було встановлено, що рівень шуму не перевищує встановлених норм згідно з ДСН №173 від 19.06.1996р., що і було зафіксовано у відповідних протоколах.

« Чому виникло це питання і чому три з половиною роки для міського голови все було добре: і новини надсилалися та продовжують надсилатися щотижня, і вчасно транслюються, а тепер в один момент все стало погано?


Причина, на мою думку, проста — банальне протистояння міського голови і депутатського корпусу. «Вуличне радіо» з моменту свого відкриття надає Чернівецькій міській раді ефірний час для висвітлення її діяльності. Ефірний час надається як виконавчому органу, так і депутатському корпусу. Причому, ми не втручалися і не втручаємося в зміст інформації, що надається,адже інформація надсилається прес службою Чернівецької міської ради і не редагується нашими працівниками.

Мабуть, той факт, що на «Вуличному радіо» транслюється інформація про діяльність не лише міського голови, а й депутатського корпусу, і став причиною того, що діяльність «Вуличного радіо» в м.Чернівці стала незручною. Внаслідок цього, продукуються та поширюються різноманітні фейкові причини для того, щоб закрити «Вуличне радіо», так би мовити, забрати неугодних, і можливо дозволити провадити діяльність лояльній до мера міста компанії», – підсумовує власник «Вуличного радіо».
фильмы бесплатно

Джерело статті: “http://promin.cv.ua/2019/05/14/initsiator-vulychnoho-radio-sprostuvav-feiky-iaki-poshyriuiut-shchodo-tsoho-proektu.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя